Partnerzy

Witamy w dziale Partnerzy...

Edukacja - serwis portalu Echa Dnia

matura, egzamin gimnazjalny, test szóstoklasisty - testy, odpowiedzi, porady

Edukacja - serwis portalu Echa Dnia Edukacja to nowy serwis portalu ECHODNIA.EU - największego w Polsce regionalnego portalu prasowego.


Nasz nowy produkt kierujemy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i oczywiście studentów - mówi Miłosz Skiba, szef redakcji online Echa Dnia. Jednak serwis Edukacja to również skarbnica bardzo przydatnych informacji dla rodziców i nauczycieli. Znajdują się tam bowiem rankingi szkół, porady, wzorcowe konspekty lekcji i oczywiście cała masa przykładowych testów i egzaminów z lat poprzednich wraz z odpowiedziami.

Serwis kładzie właśnie nacisk na szybkie podawanie odpowiedzi do wszystkich egzaminów, przez które podczas nauki przechodzą uczniowie. Chodzi oczywiście o test szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny i maturę. – Chcemy, aby każdy z uczniów w tych bardzo ważnych dniach jak najszybciej zdobył odpowiedź na dręczące go pytanie "Jak mi poszło". Dlatego też w serwisie Edukacja odpowiedzi i arkusze wszystkich egzaminów pojawiają się praktycznie tuż po ich zakończeniu.

czytaj więcej